לימודי צילום, קורס צילום
  לפרטים נוספים
 הסכמה לקבלת חומרי פירסום ודיוור
  קישורים
ארליך מרכז הצילום של ישראל
חברת ארליך נוסדה בשנת 1985 על ידי יגאל ארליך, אשר במהלך שירותו הצבאי וכן בשירות המילואים שלו, שימש כאיש אלקטרואופטיקה ועסק בתיקון מצלמות, עדשות וכוונות. לאחר שחרורו מהצבא, עבר ארליך סדרת התמחויות בתחום המצלמות בגרמניה. ברבות השנים צמחה המעבדה, נוספו אליה טכנאים מקצועיים נוספים והתאימה עצמה באופן קבע לטכנולוגיות הרווחות בשוק הצילום בכל זמן נתון. בשנת 2005 שודרגה המעבדה ונפתחה לצידה החנות, אשר מציעה מבחר עצום מהגדולים בארץ, של מצלמות וציוד צילום היקפי ממיטב המותגים בעולם. השילוב של מעבדה ותיקה ומוכרת, לצד חנות בעלת מבחר ענק של ציוד צילום ויועצים מקצועיים אשר חיים ונושמים את תחום הצילום, הפך את החברה למוסד בעל מוניטין עולמי של איכות, מקצועיות ואמינות. כיום החברה מתמחה ביבוא, שיווק ותיקון של ציוד צילום, ציוד סטודיו ווידאו DSLR.


אנחנו ממליצים :)

http://erlich.co.il/
 
סוגי מצלמות ועוד

מצלמות הן  קשורות קודם כל לתקציב|המלצה בלבד

קשה לבחור מה יותר טוב בשוק שמציע היצע נרחב כל כך של אפרויות ,אנו נוהגים להמליץ וראו זאת כהמלצה בלבד , על מצלמות קנון מכוון שיחסית למתחרים הם נותנים תשובה טובה מבחינת יחס בין מחיר לתוצאה ובייחוד בדגמים הזולים. חלק מהמצלמות באות כקיט כך שמחיר המצלמה והעדשה הכוללת עדיף.

יש שני אפשרויות רכישה:

1-יבוא לא ע"י היבואן ובכך לא תמיד מקבלים שירות מלא והשנת אחריות בעיתית וגם אם קניתם מצלמה חדשה והיא התקלקלה לא יחליפו לכם אותה

2-יבוא ע"י היבואן של קנון בארץ ,אז מקבלים מצלמה עם אחריות כוללת של שלוש שנים ,במקרה של מצלמה שנמכרה עם תקלה מוחלפת לחדש עד שבועיים מיום הקנייה (תלוי בנסיבות).

- הדגמים המומלצים הם : EOS500  או EOS 600 אלה דגמים פשוטים אך טובים

דגמים יקרים יותר הם EOS60   או EOS7

בקנון ככל שיש פחות מספרים ככה המצלמה טובה ויקרה יותר אך לא תמיד צריך את הכי יקר מצלמה כמו EOS600 תספיק לכל צלם חובב

לכאלה שיש כסף ומוכנים להשקיע מצלמה דגם EOS5  מרק 3 ,זאת מצלמה בין הטובות בשוק .

האם יש לכם שאלה ? אתם מוזמנים לשלוח את  השאלה דרך הלינק המצ"ב אנו נחזור אליכם ונעדכן אתכם האם  המצלמה שברשותכם  מתאימה לקורסים שלנו

http://gpc.co.il/contact.asp
 
מסע אחר אינטראקטיב

פורום צילום של מסע אחר - יש לכם שאלה ? רוצים לעלות  תמונה? רוצים להתעדכן  בחדשות  הצילום זה המקום 

http://www.masa.co.il/forums/forums.php?ForumID=3
 
אתר ZAP להשוואת מחירי מצלמות
החלטתם לקנות  מצלמה הכנסו ללינק והשוו מחירים
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-camera
 
חברת רואים עולם
http://www.roimolam.co.il/