לימודי צילום, קורס צילום
  לפרטים נוספים
 הסכמה לקבלת חומרי פירסום ודיוור
|

  תוכנית שנתית בשיתוף ממשלת ישראל

כבר שנה רביעית שמסע אחר המדרשה לצילום גיאוגרפי שותפה בפרויקט מסע. יוזמה משותפת של ממשלת ישראל והסוכנות היהודית שמטרתו חיזוק זיקתם של צעירי התפוצות למדינת ישראל, ליהדות ולקהילותיהם.

פרויקט מסע מהווה את המפתח לחיבור הדור הבא של העם היהודי לישראל ולעיצוב המנהיגות היהודית בעולם, לפיתוח התודעה היהודית ותחושת שותפות הגורל עם מדינת ישראל ואף לפתיחת צוהר לעלייה של צעירים מרחבי העולם.

אנו מפעילים תוכניות צילום במשך כעשרה חודשים בהם מתגוררים משתתפי תוכנית הצילום של "מסע – טללים" בכפר הנוער "עיינות", לומדים  צילום במסגרת המדרשה לצילום גיאוגרפי בהנחיית מורים בשפה הרוסית, תוך שילוב

 

לימודי מקצוע והתמחות יחד עם חוויה ציונית, טיולים בארץ, לימוד עברית, היכרות עם מסורת ותרבות יהודית, התנדבות והיכרות עם צעירים ישראלים.

בתכנית הלימוד נשזרו זה בזה נושאים אוניברסאליים בשפת הצילום עם נושאי ארץ ישראל, וסמלים של תרבות ומקום. העבודות המוצגות בתערוכת גמר זאת, מבטאות חוויה אישית של מפגש תרבויות ומולדות, של מבקר מזדמן ואהוב לזמן קצוב בסוף שנה אנו מפיקים עבור משתתפי התוכנית  תערוכה ונהנים לזכות לראות  אחוזים די גבוהים של בוגרים הזוכים לקבל תעודות זהות  במעמד מרגש זה ותעודות ממסע אחר המדרשה צילום גיאוגרפי על סיום מסלול zoom Israel  של מסע אחר המדרשה לצילום

איזמלקוב אלכסיי, בוגר  תוכנית מסע טללים 2012

 

 

 מבט אישי תערוכה  בוגרי תוכנית מחזור ד' 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לקטלוג הסטודנטים  המלא לחצו כאן 

 

אנו נעזור לכן לפתוח דלת .. אתם תדאגו לכל השאר

המסע שלכם מתחיל כאן
03-7306721

  אל תתלבטו הגעתם למקום הנכון!

 

 

 

 

להוריד תוכנית הקורס לחץ כאן